Sprzedaż pokryć dachowych to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Od 2002 roku zajmujemy się sprzedażą pokryć dachowych w Piotrkowie Trybunalskim. Zaopatrując się w naszej hurtowni stawiasz na najlepszej jakości produkty w przystępnych cenach. Jesteśmy dystrybutorem takich producentów jak Ruukki, Velux, Fakro, Avaline, Bud-Mat, Thermano, Creaton, Braas, czy Galeco. W naszej ofercie znajdują się dachówki ceramiczne i betonowe, blachodachówki modułowe, blachy trapezowe, blachy na rąbek, okna dachowe, systemy rynnowe, wełnę mineralną, płyty THERMANO, podbitkę dachową, membrany i akcesoria dachowe, drewno budowlane i fasady.

Na terenie województwa łódzkiego świadczymy usługi profesjonalne – budowę dachów i inne prace dekarskie, stawianie więźb i prace ciesielskie, naprawy i konserwacje dachów, docieplanie budynków i wykonywanie fasad.

Jako jedna z największych firm usługowo-wykonawczych z branży dachowej w Piotrkowie Trybunalskim dysponujemy własną  flotą podnośników i wysięgników. Prace na wysokościach i w trudnodostępnych miejscach wykonasz bez problemu wynajmując od nas podnośniki koszowe i wysięgniki platformowe.